Art slovník – navýšení slovní zásoby.
Autor: js <admin[at]artnews.cz>, Téma: Info, Vydáno dne: 07. 03. 2008Je to skoro 2 a půl roku co jsem založil projekt Art slovníku s cílem co nejvíce osvětlit základní pojmy z uměleckého světa pro všechny začínající výtvarníky. Dalším cílem bylo samozřejmě rozšířit slovník o co nejvíce hesel, což se do určité míry vyplnilo. Art slovník v brzké době sice překonal se slovní zásobou mnoho českých on-line art slovníků, ale pak nějak začal stagnovat....
Po delší době jsem se ke slovníku znovu vrátil a začal jsem se mu naplno věnovat....
odtülüler dershanesi


To mimo jiné znamená i mírné změny u jednotlivých výpisů písmen abecedy. Pro lepší přehled byl popis zkrácen na „nadhledy“ . V budoucnu by hrozilo při velké slovní zásobě, neúměrné prodloužení stránky vlivem celého textu. Kompletní popis se teď objeví až při kliknutí na hledané slovo. Dalším výsledkem mojí pozornosti ke slovníku,je navýšení slovní zásoby na více jak 300 hesel z oboru výtvarného umění. Leč věřím, že u této mety neskončím, ale společně s vámi budu slovník dál rozšiřovat.
A jak vlastně přidat slovo do slovníku?
Je to snadné, nejdřív si v Art slovníku zadejte do vyhledávání slovo, které chcete přidat a když ho nenaleznete, tak klikněte na odkaz Přidat do slovníku nové slovo.Následně již stačí vyplnit kolonky Slovo a Popis.
Ale pozor!! Do samotného slovníku mohou hesla přidávat, z důvodu spamu, jen registrování čtenáři, nutno se přihlásit. Pro ty ostatní, kteří se nechtějí registrovat je tu tento e-mail. Jen je nutné uvést v Předmětu heslo „slovník“, abych věděl, o jaký druh zprávy jde.